Výpredaj televízorov – ktoré sa oplatia a aké sú tie najlepšie

Žijeme v časoch, keď nie je núdza o výpredaje, a preto sa nám často oplatí počkať si, kým sa tovar, ktorý chceme objaví v akcii. Ak hľadáte práve televízor, určite čakáte, kedy a kde bude výpredaj televízorov. Pravda je taká, že výpredaje a predajné akcie sú v rozličných internetových obchodoch v podstate neustále. Stačí ich len sledovať a určite sa vám pošťastí kúpiť si vami vyhliadnutý kúsok za výhodnú cena.

 

Výpredaj televízorov a najlacnejšie televízory

Ak nie ste náročný zákazník, čo sa týka televízorov, máte na výber veľa možností a typov. Zo všetkých typov dostupných na trhu sú jednoznačne najlacnejšie LED televízory. Nepatria totiž k najmodernejšej špičke, no požiadavky menej náročného diváka bez problémov uspokoja.

led televízor

Možno však chcete niečo viac a túžite po tom, aby vašu obývačku zdobil 4K televízor či dokonca QLED, alebo OLED televízor. Ak budete dostatočne trpezlivý a budete sledovať akcie na rôznych internetových stránkach, výpredaj televízorov tohto typu na seba určite nenechá dlho čakať.

Výber top 10 najlepších televízorov

LCD/LED sú najlacnejšie televízory na trhu

Dôkazom, že LCD/LED televízory sú tie najlacnejšie, je to, že ich nájdete aj v cene menej ako sto eur. A to ani nemusíte natrafiť na výpredaj televízorov. Pri výbere LED televízora si však všímajte, aká je jeho uhlopriečka, pretože tie lacnejšie určite nebudú mať uhlopriečku 55-palcov.

led televizor vypredaj

Nezabúdajte ani na ďalšie parametre, ako sú možnosti USB či HDMI pripojenia. Ďalej aj to, či patrí LED televízor, ktorý vám padol do oka, do úspornej triedy A alebo A+. Možno sa to zdá ako menej podstatný detail, no keď už chcete ušetriť, môžete tak urobiť nielen priamo pri kúpe, ale aj pri používaní televízora.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop hej.skAndreashop.skTpd.sk televízory a inú elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

4K televízory – kvalita za primeranú cenu

Dalo by sa povedať, že 4K Ultra HD televízory sú zlatou strednou cestou. Prinášajú vysokú kvalitu obrazu a zároveň patria aj k finančne dostupným. Tie najlacnejšie nájdete v cene okolo 370 eur, čo je za televízor so 43-palcovou obrazovkou a rozlíšením 3840×2160 pixelov celkom výhodné. V prípade kúpy 4K televízora sa určite oplatí počkať na akciu.

Pozrite si obraz na 4K televízore:

 

Aj SUHD či Ambilight kúpite lacno

V prípade, že od televízora chcete aj niečo viac, zrejme vás „obyčajný“ LED televízor nezaujme. Vhodnou voľbou v tomto prípade pre vás môže byť napríklad Ambilight televízor, ktorý zo sledovania filmov vytvára celkom nový zážitok. Tento typ televízorov totiž vyžaruje na stenu za sebou svetlo, a tak to vyzerá, ako by dianie z televízora vystupovalo priamo do priestoru. Ceny týchto televízorov sa pohybujú od 500 eur vyššie, no vo výpredaji to môže byť určite menej.

suhd tv

SUHD televízor sa zase vyznačuje dokonalou čistotou obrazu a nádhernými farbami. Navyše, ak by ste chceli, aby televízor bol nielen televízorom, ale aj štýlovým a dizajnovým doplnkom vašej domácnosti, určite sledujte akcie na tento typ televízora. Tento typ sa pohybuje mimo výpredaj televízorov v cene okolo tisíc eur. Z tohto dôvodu sa určite oplatí počkať si na akciu.

 

QLED a OLED sú najlepšie televízory na trhu

Nároční zákazníci, ktorí si potrpia na mimoriadne kvalitný obraz a sú ochotní si za kvalitu aj priplatiť, si pravdepodobne zvolia práve QLED alebo OLED televízor. No a keďže sa ich ceny pohybujú dosť vysoko, určite sa oplatí počkať si na výpredaj televízorov.

vypredaj televizorov qled

QLED televízory prinášajú v porovnaní s OLED televízormi  o čosi nižšiu kvalitu obrazu, no oba z týchto typov patria k tomu najlepšiemu, čo je na trhu dostupné. Ceny najlacnejších QLED televízorov sa mimo akcie pohybujú v cene okolo 1600 eur, no a tie najlacnejšie televízory OLED nájdete v internetových obchodoch za asi 2000 eur.

 

Výpredaj televízorov – ako nájsť najlacnejšie televízory

Vybrať si najlepší a zároveň najlacnejší televízor sa môže javiť ako celkom náročná úloha. Ak však viete, ako na to, určite to úspešne zvládnete a doma budete mať televízor, ktorý bude spĺňať všetko, čo  požadujete.

  1. Spíšte si, čo vlastne chcete

Ani ten najlepší výpredaj televízorov vás nemusí osloviť v prípade, že neviete, čo chcete. Je preto dôležité určiť si priority. V prvom rade si určite rozpočet, do ktorého sa chcete zmestiť. Čím väčší je váš rozpočet, tým širšie sú vaše možnosti. Okrem financií si treba určiť aj to, aký typ televízora chcete. Tomu, aké typy televízor a v akých cenových reláciách sú dostupné na trhu, sme sa venovali vyššie.

Napíšte si tiež, akú veľkosť uhlopriečky by ste chceli, či chcete, aby mal váš televízor pripojenie na internet, prípadne, či a koľko potrebujete HDMI alebo USB výstupov. Nezabudnite ani na rozlíšenie obrazovky, ktoré je tiež dôležitým parametrom.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop hej.skAndreashop.skTpd.sk televízory a inú elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

  1. Sledujte internetové obchody a akcie na televízory

Áno, môže sa to zdať ako prehnané, no ak vydržíte aspoň mesiac alebo dva, určite nájdete televízor, s ktorým budete nadmieru spokojný. Pozerajte si akciové letáky alebo ešte lepšie, dajte si odoberať newsletter z viacerých internetových obchodov. Informácie o akciách a výpredajoch tak dostante priamo do e-mailovej schránky a v pokoji si ich môžete prejsť.

výpredaj televízorov akcia

  1. Spravte si prehľad

Keď vám niektorý z televízorov, ktoré budú v akciových letákoch za rozumnú sumu, padne do oka, zistite si o ňom viac. Popozerajte si na internete recenzie od ľudí, ktorí už tento televízor majú. Zistíte tak veľa užitočných rád a informácií, ktoré by ste sa možno od predajcu či výrobcu nedozvedeli.

 

  1. Test televízorov vám pomôže pri výbere

Môže sa stať, že užívateľské recenzie vám síce pomôžu, no stále budete váhať. Skúste sa preto pozrieť po nejakých testoch televízorov. Je možné, že nájdete také, ktoré porovnávajú aj tie televízory, medzi ktorými sa neviete rozhodnúť. A to môže byť veľmi užitočné pri vašom rozhodovaní.

Výber top 10 najlepších televízorov

Najvýhodnejšie ponuky elektroniky nájdete tu

andreashop
hej sk
alza sk

 

Výpredaj televízorov – ktoré sa oplatia a aké sú tie najlepšie
5 (100%) 3 hlasov

418 komentárov

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *